Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri 
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak 
Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası olmak üzere bu iki bankaya para transferi  yapabilirsiniz.
Banka  Hesap numaralarımız iletişim bilgilerimizde mevcuttur.
Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile ödeme yaparak;
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada GARANTİ, YAPI KREDİ,   kredi kartınız ile online 2-10 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. 
 

 
Banka İsmi Hesap Türü Hesap Adı Şube Adı Şube Kodu Hesap No
Garanti Bankası TL ŞİRVAN HALI DUDULLU 671 6298705
Yapı Kredi TL ŞİRVAN HALI FENERYOLU 949 68405622
 
Banka İsmi Hesap Sahibi Hesap Türü IBAN Numarası
Garanti Bankası ŞİRVAN HALI TL TR040006200067100006298705
Yapı Kredi ŞİRVAN HALI TL TR130006701000000068405622

 

Kapıda Ödeme (İstanbul İçi)
Kapıda Ödeme seçeneği İstanbul geneli itibariyle kulanılmaktadır ve 250,00 TL üzeri alışverişlerinizde kredi kartı ve peşin olarak ödeme yapabilirsiniz.
Kapıda ödeme alışverişlerinizde firmamıza nakit veya kredi kartı ile ödeme yapma durumunuzu belirtmeniz takdirde personelimiz tarafından ödemeniz kabul edilcektir.

E-Ödeme alışveriş (tahsilat makbuzu,fatura)
Alışverişinizi tamamladığınızda e-mail adresinize site sistemiz üzerinden gönderilecek otomatik bir mesajla yaptığınız alışverişinizin ilgili dökümünü görüceksiziniz.Bu döküm direkt olarak alışverişi tamamlama ve sipariş makbuzu yerine geçmekle birlikte faturanız sistemimiz üzerinde belirttiğiniz isim, soyisim ve adres bilgileri üzerine otomotik olarak kesilecekdir.Bu döküm aynı zamanda firmamızın ticari sicil kaynaklarına eş düşdüğünden dökümü yazıcıdan çıkartıp makbuz olarak saklayabilirsiniz.
Faturanız ödeme yapıldığı andan itibaren şahsınız adına size iletilmektedir.
Sistemizimiz üzerinden gelen mesaj bütün bu bilgileri kayıt olarak görmektedir.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir. 

TESLİMAT
Teslimat süresi alışverişin yapılmasından 2 veya 3 gün içerisinde gerçekleşmektedir (İstanbul dışı) İsatanbul içi alışverşlerinizde firma yetkililerimiz tarafından aynı iş günü içerisinde direkt teslimatlarda yapılmaktadır.*
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Teslimat Bilgileri
Teslimat Kargo firmasının belirtilen adrese teslimi ile yapılmaktadır.
Kayıt edilen bilgileriniz doğrultusunda kargo firmasının bu bilgilere yönlendirilmesi veya size atanan Atf Numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.
Yanlış adres bilgileri veya herhangi bir sebepden dolayı ürünü teslim almadığınız durumunda bizimle direkt olarak iletişime geçmeniz yada size verilen atf numarası ile kargo firmasıyla iletişime geçmeniz zorunludur.

Haftasonu Siparişleri 
Hafta içi alışverişlerinizde 2 iş günü veya en geç 4 iş günü içerisinde ürün teslimatı yapılmaktadır.
Hafta sonu yapılan alışverişlerde kargo firması çalışmadığından dolayı gönderme işlemi pazartesinden başlar ve yine 2-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Hatalı / Eksik Siparişler 
Kargo firmasından teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. 

Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranında ayrıntılı olarak görülebilir. 

Teslimat  Koşulları 
Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar ..! 
Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bu durumda ürünün mağazamızdan sevkinden itibaren süreç kargo firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek tahribatın ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır. 
Ürün teslimatında size ulaşan paketin direkt açılması içerisinde e-mail adresinize gönderilmiş sipariş teyt mesajındaki ( bu mesaj aynı zamanda bir siparişin verilerinin kaydını tutmakdadır.) 
Bilgilerle uyuşma gösterdiğine .Paket içerisinde size kesilen fatura, mail adresinde sipariş ayrıntıları ve almış olduğunuz ürünün kendisi olma veya olmama durumlarına dikkat ediniz.