AnasayfaAlışveriş Listem (0)HesabımSepetimKasaya Git
TL $
Giriş YapınKayıt Olun

 

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi Sherbetchi.com hizmetinden yararlanmadan 
önce bu sözleşmeyi lütfen okuyunuz.

Site içi Veri Güvenliği

Web sitemizden kredi kartınızla yaptığınız alışverişleriniz son derece güvenli bir sistem üzerinden gerçekleşmektedir.
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir. 
Kredi kartınızı sanal ortamda tam bir güvenlik ile kullanabilmeniz için sitenin sipariş ve ödeme altyapısı Garanti Bank tarafından yönetilen Secure Socket Layer (SSL) güvenlik protokolü ile korunmakta ve tüm kart işlemleriniz Garanti Bank VPOS (Sanal Satış Noktası) ile gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca bu siteyi diğer sitelerden daha güvenli kılan artı yatırımımız; Master-Visa ürünü olan 3D Secure sistemi ile kredi kartı şifresi girilmeden ödeme yapılamamaktadır.Bilgisayarınıza girmiş oldugunuz kredi kartı bilgileriniz internet ortamına geçmeden önce SSL teknolojisi ile şifrelenmekte ve sunucularımıza şifreli kod olarak aktarılmaktadır. Bu teknoloji ile üçüncü şahısların bu bilgilere erişmesi mümkün olmamaktadır. Kart numaranız hiç bir şekilde veritabanına kayıt edilmemekte, bu da güvenliği arttırmaktadır.

Veri Güvenliği

İzinsiz girişi engellemek, veri doğruluğunu sürdürmek ve bilginin doğru kullanımını sağlamak için, site kanalıyla toplamış olduğumuz bilgiyi koruyan ve güvenliğini sağlayan uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uygulamaktayız. Ancak tüm gayretine rağmen Sherbetchi.com, kişisel bilgilerinizin Sherbetchi.com sistemlerinden yasal olmayan yollarla elde edilemeyeceğini garanti edemez ve Sherbetchi.com'un online servislerini kullanmanız halinde, sistemlerimizde güvenlik açığı riski de dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm riskleri ve sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.
Ayrıca Sherbetchi.com, kişisel bilgilerinizi sherbetchi.com sitesine gönderdiğiniz genel ve üçüncü şahıs iletişim ağlarına garanti vermediğini ve bu ağlar üzerinde herhangi bir denetiminin olmadığını lütfen unutmayınız.